Kedves Olvasò!

Egy örömhìrrel nyitnàm soraimat, ugyanis azt hogy most ezt a kis beharangozòt olvasod, annak köszönhetjük, hogy ismèt beindult Màskèp(p) cìmű, gyülekezeti ùjsàgunk. Ùj megjelenèsben, ùj ìràsokkal, új bàtorìtàsokkal, versekkel ès hìrekkel èrkezik majd minden hònapban.
Idei èvünk 1.szàmàban gyülekeztünk pàsztora, Bordi Dènes hozza elènk az èves igènket, làtàsunkat, miszerint "...bèkessèget ès nem romlàst tervezek, ès remènyteljes jövőt adok. "
Tovàbbà bàtorìtò ìràsokat olvashatunk ezùttal Csonka Dòritòl, ès Nagy Ròbertnè Dòzsa Anitàtòl. Egy csodaszèp Fehèr Yndigò verset olvashatunk a megùjùlàsról, amely magàban hordozza az ùj èv remènysègèt. Az eddigiektől eltèrően a bibliai tudàsunkat is felelevenìthetjük kicsit, mini keresztrejtvèny formàjàban.
Minden hònapban èrkeznek a friss híreink is, ès a jővőbeli programokròl informàciò.

Bìzunk benne, hogy àldàs lesz szàmotokra megùjúlò ùjsàgunk!

Az alábbi képre kattintva tölthetitek le az újságot.

Szeretettel,
a Màskèp(p) csapata